What’s new!!!

Ostatni czas pokazał mi jak nie jestem zorganizowana. Organizacja własnym czasem jest bardzo ważna. Nawet wpis na blogu poszedł w odstawkę. Lenistwo? Muszę przyznać, że tak ;/. Dzisiaj, gdzie za oknem śnieg i piękne słońce, postanowiłam podsumować mój miesięczny zakupoholizm. Rachunek sumienia ze stycznia. Koniec wyprzedaży budżet na swoje wydatki na zero. Sklep CCC swoją wyprzedażą -70% sprawił, że w mojej szafie znalazły się 3 pary nowych butów. Dodatkowo 1 para ze sklepu internetowego DeeZee (www.deezee.pl). Dwie kopertówki z allegro, kilka kosmetyków, no i ubrania.

c1 c2 c3 trampki panterkowe

eliksir i złotolakiery

Biovax gold maseczka z dodatkiem złota poza pięknym zapachem, który pozostawia na włosach powoduje, że po umyciu i wysuszeniu są miękkie, włosy wyglądają na odżywione i zdrowe. To już moje drugie opakowanie. Eliksir działa jak jedwab jest dobry na końcówki włosów, i również ma piękny i intensywny zapach. Obok 3 nowe lakiery do paznokci.

bluza norweska j paniudys suk pan kopertówki

Powyżej na zdjęciach od lewej bluza w zimowe wzorki bardzo ciepła, od wewnątrz ma polarek, jeansowa sukienka jest świetna, rozkloszowana :), sukienka mohito z nowej kolekcji, i kopertówki z allegro.