Elementarz stylu, czyli spotkanie z Kasią Tusk

Czytanie książek to od zawsze moja ulubiona czynność. Połączenie mody i książki lepiej nie mogłam sobie wyobrazić. Jesienią częściej chwytam za książki, wieczorem przy lampce nocnej opatulona kocem najlepiej się czyta. Jeszcze duży kubek herbaty z dodatkami i może chwila trwać wiecznie. Bloga Kasi Tusk czytam już od dłuższego czasu. Spodobał mi się za klasykę i elegancję w sobie. Kasia nie wyszukuje stylizacji, tworzy proste i klasyczne stylizacje, które mają w sobie to coś. Książka jest takim poradnikiem, który pozwoli sprostać sterczeniu przed szafą i marudzeniu „nie mam w co się ubrać”. Chyba większość kobiet tak ma. Autorka książki w świetny sposób pokazuje jak tworzyć bazę, które można łączyć w różny sposób. Książka pomaga zrobić to z czym większość z nas (tak obie płci) mają problem, czyli chodzi o porządek w szafie. Nie chodzi tutaj tylko o usunięcie ubrań, które są nie noszone przez dłuższy okres, ale i stworzenie bazy. Wszystko to ma ułatwić wybór szukania zestawu ubrań w momencie kiedy stajemy przed szafą. Po przeczytaniu paru stron byłam już zmotywowana do uprzątnięcia swojej szafy. Zajęło mi to sporo czasu, ale oddałam większość ubrań i butów. Dokładne instrukcje do wysprzątania szafy przekażę Wam następnym razem.

Kasia przyjechała do Poznania do Starego Browaru do Empiku. Kilka zdjęć z tego miłego dla mnie wydarzenia możecie zobaczyć poniżej, może choć trochę poczujecie klimat spotkania.

IMG_9805

IMG_9806

IMG_9808

IMG_9814

Na spotkaniu z Kasią Tusk "Elementarz stylu" miło było poznać ;) #elementarzstylu #spotkaniebloggerek #poznanmiastodoznan #poznan #starybrowar #katarzynatusk #makelifeeasier #empik @kasiatusk @makelifeeasier_pl #fashionblogger #blogiomodzie @makelifeeasier_pl

IMG_9840 Z Małgorzatą Kostrzak – moja motywacja do ćwiczeń na makelifeeasier

IMG_9848

IMG_9854

IMG_9858