Jakie prezenty sprawdzą się pod choinkę???

Tak naprawdę nie chodzi o prezenty, tylko o spędzanie tego pięknego czasu w gronie. W ten świąteczny czas można wyjść na spacer, iść na łyżwy, pograć w gry planszowe czy dobry film. Prezenty to podarunki, które powinny być skromne. Tradycją są prezenty pod choinką. W tym roku skupiłam się na miłych umilaczach czasu. Przedstawiam Wam moją wersję prezentów:

1. KSIĄŻKI:

Uwielbiam czytać, już nieraz pojawiały się posty o książkach oraz zdjęcia na instagramie co aktualnie czytam.

–  Zarobić milion idąc pod prąd Jakub B. Bączek – najlepsza książka motywacyjna do działania, która pokazuje prawdziwy przykład jak osiągnąć cel (nie tylko wolności finansowej)

Elementarz Stylu Katarzyny Tusk – widzieliście wpis na blogu, świetna odskocznia od codzienności, przepiękne zdjęcia oraz pomoc w tworzeniu bazy ubrań i sprzątaniu swojej szafy

W dżungli zdrowia Beata Pawlikowska – uwielbiam książki tej autorki, mam już ich kilka, kobieta zaskakująca, opowiada o podróżach, które z pozoru wydają się proste i łatwe w organizacji, ale wierzcie mi tak nie jest.

2. KOLOROWANKI

– Zaczarowany las – kolorowanki, które pozwolą się odstresować i odpłynąć od rzeczywistości, znajdziecie m.in. w Empiku.

3. Polecam oczywiście swoje projekty, które możemy uszyć na zamówienie – to jest 3-5 dni roboczych 🙂

4. PERFUMY I KOSMETYKI

Nie jest to łatwa sprawa z takimi prezentami, trzeba trafić w gust kobiecy lub męski. Sephora ma w swojej ofercie piękny zapach Guerlain La petite Robe noire, piękny flakonik z sukienką cena również piękna :p, ale zapach jest intensywny. Ja uwielbiam zapach z nutą wiśni i róży.

Od dzieciństwa byliśmy przyzwyczajani do tej tradycji dawania prezentów, te jest piękne, ale myślę, że liczą się drobiazgi. Pamiętajmy, że jest to czas świąteczny, w którym najważniejsze jest bycie z najbliższymi.