Moda to emocje, show i euforia

Początek roku to niezwykłe wydarzenia w świecie mody. W kilku miejscach półkuli ziemskiej odbyły się najważniejsze prezentacje mody na ten sezon. Mowa o Fashion Week, czyli Nowy Jork, Milan, Paryż i Londyn. Czołówki pierwszych stron gazet, instagram huczy od ilości filmów i zdjęć na temat pokazów. Obserwując to całe wydarzenie tydzień po tygodniu. Czułam lekką zazdrość, chcąc się tam znaleźć. Przeżywać to całe widowisko. Kilka pokazów przykuło moją uwagę tak, że zaczęłam szukać informacji o całym pokazie i projektancie. Zebrałam kilka zdjęć, które wywołują u mnie niesamowite emocje.

 

hbz-ss2016-stella-mccartney-15

Uwielbiam Stellę McCartney. Jej kreacje zawsze mnie zaskakują i to jest to co znalazło by miejsce w mojej szafie. Dla mnie numer 1.

hbz-ss2016-stella-mccartney-4Stella McCartney

hbz-ss2016-hermes-9

Uwielbiam jasne kolory. Uważam, że Hermes to przede wszystkim wykorzystanie prostoty, klasyki i zwiewności.

hbz-ss2016-hermes-49

Hermes.

Trochę na sportowo, a jednak wciąż z klasą.

chloe_paris_fashion_week_spring_summer_2016_01_1b10ktc-1b10l44

Chloe.

Ta sukienka to połączenie wszystkich kolorów. Lekkość i subtelność w jednym.

hbz-ss2016-chanel-54

Chanel . Co powiecie na taki strój? Żakiet w nie standardowym kroju daje dziewczęcy urok. A całość wygląda niesamowicie.

hbz-ss2016-louis-vuitton-30

Louis Vuitton. Kurtka z motywem kratki jak z torebek już nam znanych jest świetna na ten sezon. Pasuje do wszystkiego, w tym wydaniu ze spódnicą bombką, chociaż ja wybrałabym klasyczne białe spodnie.

hbz-ss2016-valentino-45

Na koniec Valentino. Frędzle, które były i są i będą hitem wciąż królują. Pas spódniczki inspirowany Afryką i frędzle to jest mój kolejny numer jeden na lato.

A Wy jak oceniacie tegoroczne kolekcje?

zdjęcia :http://www.harpersbazaar.com/fashion/fashion-week-fall-2016/g6274/paris-fashion-week-spring-2016/