Relacja z pokazu w Starym Browarze

Od kiedy otrzymałam zaproszenie na pokaz mody w Starym Browarze byłam strasznie podekscytowana. Z dnia na dzień emocje rosły. No i w końcu nadszedł ten wieczór. Organizacja na najwyższym poziomie. Hotel Blow Up Hall 50 50 w Starym Browarze to wisieńka na torcie w tym pięknym miejscu.

Pokaz mody to trendy na nadchodzący sezon. Byłam bardzo ciekawa co przedstawią poszczególni projektanci. W pokazie występowali  chłopaki z Top Model, a cała oprawa muzyczna była dobrana na 6!

Mam nadzieję, że zdjęcia i filmy zabiorą Was na ten pokaz :). (Wybaczcie, za jakość, ale oświetlenie nie pomagało przy robieniu zdjęć.) No to po kolei:

IMG_4008

IMG_3978

IMG_4020

A to moja stylizacja na wieczór z modą 🙂

Jako pierwsi pokaz otworzyli Bizuu. Stroje charakteryzowały się zwiewnością, indywidualnością, a pastelowe kolory nadawały wiosenny charakter.

Taranko to moda skierowana do obu płci. Casualowe stroje przeplatały się z eleganckimi marynarkami.  Guess to nie tylko torebki i buty to coś więcej. Krótkie białe sukienki lub długie w kwieciste wzory królowały na wybiegu.  Lidia Kalita to moda dla aktywnych kobiet. Bluzki z ciekawym wzorem motyli i muchy urzekły mnie. Van Graaf to była niespodzianka. Tutaj pastele również dominowały jako kolory, żółta kolor sukienki idealnie pasuje na wiosnę. Kolorowe spodnie dla mężczyzn np. koralowy dosyć odważnie z połączeniem marynarki.

Z największą niecierpliwością oczekiwałam pokazu Roberta Kupisza. Stroje projektanta na ten sezon to sportowy kierunek z zapożyczeniem z muzyki rockowej (tak mi się wydaje), bo grube złote łańcuchy na biodrach oraz kilka czarnych akcentów świetnie wpasowały się w sportową stylistykę. Jest to dla mnie numer jeden tego pokazu.

Po pokazie wzięliśmy udział w dzień dobry TVN. Duet w postaci Doroty Wellman i Marcina Prokopa to bolący brzuch od śmiechu. Anegdoty z pracy na planie oraz ze swojego życia sprawiały, że cała sala śmiała się do łez.

Było to dla mnie niesamowite wydarzenie modowe z taką śmietanką osobowości jak chłopaki z Top Model, Katarzyna Sokołowska, Robert Kupisz, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Kasia Wilk oraz Bartek Jędrzejak.

FullSizeRender

IMG_3961

IMG_3967

IMG_3988

IMG_3992

IMG_4006

IMG_4004

IMG_4011

IMG_4021

 IMG_4019

IMG_4018