Co w modzie piszczy ? Czyli trendy na nadchodzący sezon jesień/zima 2016.

Czy to koniec lata? Zdecydowanie tegoroczne lato nie jest przepełnione upałami. Można policzyć na palcach dni kiedy temperatura podchodziła pod 30 stopni. Wakacje dobiegają końca, a w sklepach można już dostrzec kolekcje jesienne.Modne w tym roku stały się swetry z wełny, grube z frędzlami i najlepiej oversize. Zamsz również wraca do łask. Kurtki ramoneski w stylu Valentino z odpinanym dołem to hit na jesień. Kolejny rok królują długie szale. Jeśli chodzi o spodnie to jeans nie zaskakuje, boyfriendy, dzwony, które powoli wracają cały czas na swoim miejscu.

Na koniec mała ciekawostka, która poruszyła media (i nie tylko) Prada w swojej kolekcji pokazała, że można nosić skarpetki do sandałów. W pokazie mężczyźni oraz kobiety przełamali stereotypy i udowodnili, że całość ze sobą świetnie się komponuje. W prawdzie jest to szokujące, kojarzy nam się dość śmiesznie i typowe dla polskich mężczyzn, ale co roku ten „trend” pojawia się na pokazach. Czyżby miał na stałe wkomponować się do naszych stylizacji?

 

prada pokaz 1

prada snobka

 zdjęcia ze strony: http://www.snobka.pl/artykul/skarpetki-do-sandalow-dawna-modowa-wpadka-znowu-na-topie

3 thoughts on “Co w modzie piszczy ? Czyli trendy na nadchodzący sezon jesień/zima 2016.

  1. Niemniej jednak, dobrze jest wiedziec, co w trawie piszczy, czyli jakie trendy w modzie obowiazuja w danym sezonie. Nie po to by nosic sie modnie, bo na to niekiedy potrzeba wielkich nakladow pienieznych, ale tak po prostu by wiedziec.

  2. Oliwia z kana u CheersMyHeels wskazuje nam jeszcze trzy elementy, kt re b d absolutnym must-have tej wiosny. Tak, futro za o one wiosn brzmi troch absurdalnie, lecz trzeba przyzna , e idealnie wpasowuje si ono we wcze niej wspomniany przez nas trend, czyli w czenie ubra , kt re pozornie do siebie nie pasuj .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *