Icoone laser co to jest i jakie daje efekty?

W tym miesiącu mija rok odkąd zaczęłam przygodę z macierzyństwem. I choć byłam przerażona na początku to teraz zupełnie inaczej podchodzę do bycia mamą. Jestem szczęśliwa i jestem spełniona. Ale… tak jest ale… i nie chodzi o to że jestem mamą. Od stycznia wzięłam się za siebie intensywnie. Dieta i ćwiczenia. Wróciłam do swojej wagi. Ale mój brzuch nie. Staram się być aktywna fizycznie cały czas i jeść rozsądnie. Picie wody, dużo ruchu i takie tam bla bla bla to wszystko już Wam pisałam. Przeglądając Instagrama natknęłam się na salon La Gabrielle w Tarnowskich termach. Piękna Kasia Bujakiewicz na zdjęciu i Icoone laser, który zachwalany ma działać cuda. I powiem Wam działa. Serio. Cena może nie jest kusząca, ale efekty już tak. Po 10 sesjach z Icoone moje biodra maja 6 cm mniej i brzuch 3,5 cm. Uda również zostały ujędrnione. Zabiegi są wykonywane w „kombinezonie” w krótkim odstępie czasowym. Można je wykonywać nawet dzień po dniu. I stwierdzam ze można się od nich uzależnić.

A teraz dokładnie Wam opiszę czym jest ten zabieg:

„Przełomowa technologia do modelowania sylwetki i odmładzania skóry.” – brzmi nieźle co?

To połączenie drenażu, masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Redukuje cellulit, wszelkie obrzęki i ujędrnia nawet twarz i szyje. Icoone laser wykonywany jest rolkami z mikrootworami wraz ze światłem LED i laserem. Daje to stymulacje tkanki łącznej, dodatkowo wspomaga pracę układu limfatycznego i uelastycznia skórę.  – więcej na stronie www.lagabrielle.pl

Mój brzuch, a dokładnie mięśnie proste mojego brzucha rozeszły się po porodzie dlatego muszę wykonywać inne ćwiczenia niż dotychczas. Ten zabieg pomógł mi w pozbyciu się tłuszczyku, ale nie całkowicie. Resztę muszę dokończyć sama.
Dodam jeszcze, że ten zabieg Icoone jest CAŁKOWICIE BEZPIECZNY.
Wiem co powiecie odbiło mi niech się zajmie dzieckiem i takie tam. Ale ciało jest też ważne. Ważne dla mnie, w końcu to ja mam się czuć dobrze we własnej skórze. A w zdrowym ciele zdrowy duch.

Kochani wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii do końca tygodnia