Pole dance, czyli zmysłowy taniec i świetna sylwetka

Taniec na rurze wywołuje różne skojarzenia. Ale dla bardziej wyrozumiałych dla rury to coś więcej niż taniec. Mnie osobiście ten taniec zachwyca, wprost nie mogę oderwać oczu od tego co wyprawiają dziewczyny na filmikach i zajęciach. Zresztą w głowie się nie mieści jak można być, aż tak giętkim i silnym. Od kiedy w naszej miejscowości otworzyło się studio pole dance, również dodałam ten taniec do swojej samorealizacji. Jak się okazało dla takiego laika jak ja, lepiej nie mogłam trafić. W tym tańcu ćwiczy CAŁE CIAŁO. Po pierwszych zajęciach nie mogłam założyć spodni, takie były zakwasy :D. Dzisiaj coś tam już potrafię. Na strażaka mogę iść. Zmysłowość i gracja idą w parze w tym tańcu, ja się jeszcze tego uczę. Po miesiącu okazuje się, że mam nawet biceps :D. A tak poważnie, to jest to najlepsze fitness jakie odkryłam dla siebie.

Rozgrzewka daje nieźle popalić, ale ja uwielbiam najbardziej stretching, kiedy po całym boju z rurą i resztkami sił, walczysz żeby wytrzymać te minimum 30 sekund i rozciągnąć jak się da. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pochwalić się Wam kilkoma figurami w kombo.

Oto kilka zdjęć z zajęć.

Stay tunned

P.S zajęcia odbywają się w Dandelion Studio Pole Dance (Rokietnica, ul. Sportowa)

to była jedna z pierwszych prób wykonania aniołka 🙂 i determinacja, żeby jak najdłużej utrzymać się do zdjęcia

Hello boy #dandelionpoledance #poledance #polesport #polefit #fit #sport #black #polishgirl #polishblogger #polskadziewczyna #insta #instagram #instagirl #instagood #thursday #hellobody #bodygoals