Śniadanie i kolacja z Natural Mojo

Kochani tyle razy już padło pytanie na instagramie co to jest natural mojo, że musiał powstać ten post. Od dwóch miesięcy w mojej codziennej diecie jest taki prosty posiłek w formie koktajlu.

Natural Mojo odkryłam przypadkiem na instagramie. W swoim składzie zawiera naturalne produkty soja, owoce. Jest po prostu wegański. Pierwszą wanilię – mój ulubiony zresztą produkt skończyłam w ciągu dwóch tygodni. Następny jest coco i fit berry.

Sam posiłek wygląda następująco :około 250ml mleka (może być woda, ale mi to smakuje z mlekiem) ja stosuje różnie czasem krowie, owsiane czy kokosowe do tego sypie na oko zazwyczaj 2-3 miarki. Wstrząsam i gotowe. Czasem podgrzewam mleko.

Posiłek jest sycący, ale też dość słodki. Ostatnim moim produktem są kapsułki fit caps, które biorę w dniu kiedy mam trening pole dance. Kapsułki spowalniają metabolizm, ale trzeba pamiętać o spożywaniu sporej ilości wody, a ja niestety mam z tym problem.

Wagę mam pod kontrolę, ale w sumie to centymetry są najważniejsze, a te lecą w dół. Dla mnie produkt jest genialny, ale niestety nie jest on dla każdego. Osoby, które mają problemy z tarczycą i nie mogą jeść soji, wtedy ten produkt nie jest dla nich.

Mam dla Was zniżkę przy zamówieniu nie ważne do jakiej kwoty (zniżka jest stała) -25zł!!! na hasło : HAPPY25 produkty możecie znaleźć na stronie tutaj